امروز:خرداد ۸, ۱۳۹۹

سالن زیبایی مناسب کجاست؟

کدوم سالن زیبایی برای من مناسبه؟

انتخاب یک سالن زیبایی دغدغه خیل عظیمی از خانم هاست. انتخاب یک جای مشخص و دائمی قطعا سخته. جایی که با خیال راحت واردش بشی و راضی بیرون بیای. این روزها تعداد آرایشگاه ها سر به فلک کشیده. اما آیا همه اون ها برای ما مناسبن؟ چطور می تونیم سالن مناسب رو پیدا کنیم؟

ظاهر سالن زیبایی

وقتی بحث زیبایی مطرحه، ظاهر اهمیت زیادی پیدا می کنه. آرایشگاهی که ظاهر و فضای مناسبی داشته باشه، این حس رو ایجاد می کنه که برای حرفه اش و مراجعه کننده اهمیت قائله و دفش صرفا کسب درآمد نیست. البته منظورمون از توجه به فضای سالن این نیست که گول ظاهر رو بخورید. اما لذت بردن از فضای ظاهری سالن زیبایی می تونه باعث رضایت شما از انتخابتون بشه.

موقعیت مکانی سالن زیبایی

اگر تصمیم دارید جایی رو به صورت دائمی انتخاب کنید، حتما به فاصله اش به محل زندگیتون توجه کنید. شاید برای یک یا دو بار مراجعه کردن به یک  آرایشگاه، مسافت اهمیتی نداشته باشه. اما در طولانی مدت نمیشه تاثیرش رو نادیده گرفت. شما که نمی خواید نیمی از وقتتون رو فقط در راه باشید؟!

از دیگران بپرسید

این نکته بسیار مهمه. به هیچ عنوان از این مرحله غافل نشید. هیچ چیز مثل پرس و جو از دیگران و دونستن نظراتشون نمی تونه خیال شما رو از مراجعه به یک سالن زیبایی راحت کنه. همیشه نمیشه به تبلیغات اعتماد کرد؛ اما کسی که بی چشمداشت فقط نظرش رو راجع به جایی مطرح می کنه، می تونه قابل اعتماد باشه.

سرویس های زیبایی

خدمات زیبایی

خدمات زیبایی

همیشه قبل از انتخاب یک آرایشگاه، از سرویس هایی که ارائه میدن اطلاع پیدا کنید. از اینکه سرویس های زیبایی مورد نظر شما رو پوشش میدن یا نه اطمینان حاصل کنید. در غیر اینصورت مجبور می شید برای هر سرویسی که می خواید یک سالن جدا رو امتحان کنید. خیلی وقت گیر می شه، درسته؟

کامنت ها رو جدی بگیرید

نظر دیگران رو از سایت های مرتبط به صورت آنلاین ببینید. به امتیازهایی که دیگران دادن توجه کنید. شاید کامنت یک شخص دقیقا درباره همون چیزی باشه که برای شما مهمه.

مراجعه کننده ها چه کسانی هستند؟

به کسانی که از خدمات زیبایی یک آرایگاه استفاده می کنن دقت کنید. چرا؟ دلیلش اینه که شما باید جایی رو انتخاب کنید که سلیقه تون رو پوشش بده. چطور می تونید این موضوع رو بفهمید؟ با توجه کردن به کسانی که اون آرایشگاه رو انتخاب می کنن. آیا جوانن یا میانسال، طبق مد عمل می کنن یا نه، چه سبکی توی آرایش دارن، و خیلی عوامل دیگه.

هزینه ها

خب به هیچ عنوان نمیشه مسائل مالی رو نادیده گرفت. همیشه قبل از انتخاب یک آرایشگاه دقت کنید که هزینه خدماتش با بودجه شما سازگاری داشته باشه.

دانلود اپلیکیشن آذینرو

آذینرو را در اینستاگرام دنبال کنید 

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *